Blog
...

Nasza agencja reklamowa w Koninie jest grupą specjalistów, dla których najważniejsze jest podejście do swoich zadań w sposób profesjonalny. Nasza drukarnia Konin szczególnie skupia się na jakości usług. Dążymy do perfekcji w każdym projekcie, ale najważniejszy dla nas jest Klient i jego satysfakcja z powierzonego nam zlecenia. Nasze działania opierają się na projektowaniu i bezpośrednim druku materiałów reklamowych Konin. Otwieramy się na Wasze wymagania, stąd zapewniamy całościową opiekę nad Państwa pomysłami.

Drukujemy m.in. wizytówki, ulotki, plakaty, banery reklamowe, teczki ofertowe i wiele innych.

Napisz nam co chciał(a)byś wydrukować – przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.

Katalog naszych usług jest wciąż rozszerzany i uważamy, że w pełni wyczerpuje Państwa potrzeby. Oferta agencji reklamowej NETZURE jest skierowana dla najmniejszych, jak i największych firm. Jednak nie rezygnujemy z pojedynczych zleceń i takie również możesz nam powierzyć!

Drukarnia Konin – Wizytówki, ulotki, banery reklamowe, druk na foliach i wiele więcej…

Druk cyfrowy Konin to idealne rozwiązanie dla niskonakładowych prac – dzięki zachowaniu wysokiej jakości druków oszczędzamy czas i pieniądze. Czas, jaki zazwyczaj potrzebujemy na realizację zlecenia to 1-3 dni roboczych. Druk cyfrowy umożliwia wyprodukowanie w bardzo krótkim czasie m.in. wizytówek, ulotek, folderów, itp. Materiały wykonane ww. techniką można poddać obróbce introligatorskiej (foliowanie, laminowanie, lakierowanie, tłoczenie i wiele innych).

Druk offsetowy Konin przeznaczony jest dla dużych nakładów, co wpływa znacząco na koszt jednostkowego produktu, tym samym obniżając jego cenę. Takie rozwiązanie zalecamy dla firm, którym wykorzystanie efektu skali, na jaką chcą działać jest bliskie np. firmy dystrybuujące ulotki.

Druk wielkoformatowy Konin czyli druk rollupów, bannerów, naklejek samoprzylepnych, itp. Banery reklamowe Konin są doskonałym nośnikiem dla firm i ich usług lub produktów. Sposobów wykorzystania takiej formy reklamy jest bardzo wiele np. imprezy, promocje, targi. Obok przykuwającego uwagę baneru reklamowego nie da przejść się obojętnie!

Nasza agencja ma do zaoferowania druk wielkoformatowy na materiałach takich jak:

  • druk na folii samoprzylepnej,
  • druk na papierze,
  • druk banerów reklamowych,
  • druk rollupów,
  • wiele więcej

Dodatkowo agencja reklamowa Konin NETZURE może zaprojektować dla Państwa grafikę reklamową oraz nadruk na gadżetach reklamowych takich jak: koszulki, kubki, itp.

Z wielkim zaangażowaniem zajmiemy się wsparciem graficznym przy projektach wizytówek, ulotek czy katalogów.

Sprawdź ofertę: Druk materiałów reklamowych