Blog

Oklejanie samochodów Konin, reklama na samochodzie w Koninie

Efekty pracy w agencji reklamowej NETZURE świadczącej usługi oklejanie samochodów Konin można zobaczyć na wielu pojazdach w Koninie, województwie wielkopolskim, jak również poza jego granicami. Reklama na samochodzie Konin wykonana w NETZURE przy użyciu folii samoprzylepnych to doskonały sposób na promocję firmy/marki, a nawet produktów w sprawdzony i tani sposób. Z uwagi na łatwe dotarcie do nieograniczonej liczby klientów, skuteczne oddziaływanie reklamy na samochodzie jest kilku, a nawet kilkunastokrotnie większe od formy reklamy stacjonarnej.

Oklejone reklamą auto stanie się mobilną wizytówką firmy!

Zalety oklejenia samochodu grafiką reklamową

  • Mobilność – ekspozycja w różnych miejscach,
  • Szersza grupa odbiorców, do których reklama może dotrzeć,
  • Jednorazowy koszt oraz ciągła ekspozycja bez dodatkowych opłat,
  • Trwała reklama, odświeżenie wyglądu auta

Prawidłowo zaprojektowana reklama na przemieszczającym się pojeździe to idealny sposób na rozpoznawanie Twojej firmy oraz niższe koszty dotarcia do klienta.

Wykonana reklama na aucie w NETZURE Konin – stała promocja Twojego biznesu

Zaufaj profesjonalistom – sprostamy Twoim wymaganiom dotyczących oklejania pojazdów. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że spokojnie możesz powierzyć nam swój samochód. Atrakcyjne, przyciągające wzrok projekty oraz realizacje skutecznie zwiększą widoczność Twojej firmy oraz przekształcą go w billboard na kółkach.

Oklejanie samochodów Konin w agencji reklamowej NETZURE

Nasza firma posiada zaplecze techniczne, które pozwoli na swobodną obsługę zlecenia. Codziennie projektujemy grafiki oraz oklejamy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe a nawet floty pojazdów firmowych. Nasz klient ma zaoferowany szeroki wachlarz formy reklamy na pojeździe od prostej grafiki wyciętej ploterem po częściowo lub kompletnie oklejone auto.

Oklejanie samochodów – korzystna cena w NETZURE

Szanujemy czas naszego Klienta oraz jego pieniądze, dlatego szybko oraz profesjonalnie realizujemy reklamy na pojazdach przy minimalizacji okresu, w którym pojazd nie jest używany. Mając określony budżet zapewniamy maksymalne wykorzystanie wszystkich efektów reklamy oraz gwarantujemy najwyższą jakość.

Jak to wygląda?

Odwiedź naszą siedzibę – dokonamy dokładnych pomiarów pojazdu oraz udzielimy Ci niezbędnych informacji na temat technik wyklejania. Na podstawie pomiarów przygotujemy projekt a następnie przystępujemy do realizacji oraz druku materiałów do wyklejenia auta, które zabezpieczymy specjalnym laminatem, który przedłuży żywotność i spowoduje odporność wydruku na zarysowania, ścieranie oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.

Ustalimy dogodny dla Ciebie termin, w którym dostarczysz do nas auto, a nasi specjaliści zajmą się jego wyklejeniem. Czas realizacji zależy od powierzchni, zastosowanej folii oraz skomplikowania projektu – przybliżony termin realizacji zostanie podany podczas wizualizacji.

Po zabiegu oklejenia możesz cieszyć się jego nowym wyglądem!

W poniższej galerii zdjęć można obejrzeć przykładowe realizacje naszej firmy jako możliwości dodatkowych inspiracji.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu pomiaru samochodu oraz określenia wstępnej wyceny.

Sprawdź ofertę: Oklejanie samochodów reklamą