Blog

Oklejanie samochodów Konin, reklama na samochodzie w Koninie

Efekty pracy w agencji reklamowej NETZURE świadczącej usługi oklejanie samochodów Konin można zobaczyć na wielu pojazdach w Koninie, województwie wielkopolskim, jak również poza jego granicami. Reklama na samochodzie Konin wykonana w NETZURE przy użyciu folii samoprzylepnych to doskonały sposób na promocję firmy/marki, a nawet produktów w sprawdzony i tani sposób. Z uwagi na łatwe dotarcie do nieograniczonej liczby klientów, skuteczne oddziaływanie reklamy na samochodzie jest kilku, a nawet kilkunastokrotnie większe od formy reklamy stacjonarnej.

Oklejone reklamą auto stanie się mobilną wizytówką firmy!

Zalety oklejenia samochodu grafiką reklamową

  • Mobilność – ekspozycja w różnych miejscach,
  • Szersza grupa odbiorców, do których reklama może dotrzeć,
  • Jednorazowy koszt oraz ciągła ekspozycja bez dodatkowych opłat,
  • Trwała reklama, odświeżenie wyglądu auta

Prawidłowo zaprojektowana reklama na przemieszczającym się pojeździe to idealny sposób na rozpoznawanie Twojej firmy oraz niższe koszty dotarcia do klienta.

Wykonana reklama na aucie w NETZURE Konin – stała promocja Twojego biznesu

Zaufaj profesjonalistom – sprostamy Twoim wymaganiom dotyczących oklejania pojazdów. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że spokojnie możesz powierzyć nam swój samochód. Atrakcyjne, przyciągające wzrok projekty oraz realizacje skutecznie zwiększą widoczność Twojej firmy oraz przekształcą go w billboard na kółkach.

Oklejanie samochodów Konin w agencji reklamowej NETZURE

Nasza firma posiada zaplecze techniczne, które pozwoli na swobodną obsługę zlecenia. Codziennie projektujemy grafiki oraz oklejamy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe a nawet floty pojazdów firmowych. Nasz klient ma zaoferowany szeroki wachlarz formy reklamy na pojeździe od prostej grafiki wyciętej ploterem po częściowo lub kompletnie oklejone auto.

Szanujemy czas naszego Klienta oraz jego pieniądze, dlatego szybko oraz profesjonalnie realizujemy reklamy na pojazdach przy minimalizacji okresu, w którym pojazd nie jest używany. Mając określony budżet zapewniamy maksymalne wykorzystanie wszystkich efektów reklamy oraz gwarantujemy najwyższą jakość.

Oklejanie – krok po kroku

Odwiedź naszą siedzibę – dokonamy dokładnych pomiarów pojazdu oraz udzielimy Ci niezbędnych informacji na temat technik wyklejania. Na podstawie pomiarów przygotujemy projekt a następnie przystępujemy do realizacji oraz druku materiałów do wyklejenia auta, które zabezpieczymy specjalnym laminatem, który przedłuży żywotność i spowoduje odporność wydruku na zarysowania, ścieranie oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.

Ustalimy dogodny dla Ciebie termin, w którym dostarczysz do nas auto, a nasi specjaliści zajmą się jego wyklejeniem. Czas realizacji zależy od powierzchni, zastosowanej folii oraz skomplikowania projektu – przybliżony termin realizacji zostanie podany podczas wizualizacji.

Po zabiegu oklejenia możesz cieszyć się jego nowym wyglądem!

W poniższej galerii zdjęć można obejrzeć przykładowe realizacje naszej firmy jako możliwości dodatkowych inspiracji.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu pomiaru samochodu oraz wstępnej wyceny.

Sprawdź ofertę: Oklejanie samochodów reklamą