english version

Copywriting

Teksty na zamówienie

Jeśli prowadzisz firmę, na pewno zdajesz sobie sprawę, jakie koszty wiążą się z prowadzeniem strony internetowej i jej promowaniem. Budżety na marketing, szczególnie w małych i średnich firmach, są zwykle ograniczone, nasi klienci często więc zastanawiają się, czy warto inwestować w profesjonalny copywriting. Z doświadczenia wiemy jednak, że to właśnie wartościowe treści są filarem marketingu internetowego, mającym długofalowy wpływ na sukces w pozycjonowaniu stron www.

copywriting netzure

Czym są usługi copywriterskie?

Copywriting to element marketingu internetowego, polegający na tworzeniu treści na potrzeby stron www, profili w mediach społecznościowych, kampanii mailingowych i reklam w Internecie. Działania w zakresie copywritingu odgrywają dziś niezwykle istotną rolę w pozycjonowaniu stron internetowych i e-sklepów. Bez treści Twoja strona nie ma praktycznie szans na osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

 

Usługi copywriterskie to więc takie tworzenie treści, które nie tylko odpowiada na oczekiwania internautów i ich angażuje, ale też spełnia wymagania robotów Google. Doświadczeni copywriterzy wiedzą, że tworzone przez nich treści powinny być nie tylko zoptymalizowane pod wyszukiwarkę, ale też, a nawet przede wszystkim, użyteczne i przydatne dla użytkowników. W przypadku sklepów internetowych copywriting silnie powiązany jest z tworzeniem opisów produktów lub kategorii.

Copywriting NETZURE

Celem copywritingu jest więc poprawa widoczności w wyszukiwarce Google, a także poinformowanie potencjalnych klientów o produktach i usługach oraz zachęcenie ich do konkretnego działania.

Co wchodzi w zakres usług copywriterskich?

W NETZURE oferujemy rozbudowane portfolio usług, dzięki którym rozwiniesz swoją stronę lub sklep internetowy. Nasi doświadczeni copywriterzy chętnie zaoferują Ci:

Treści SEO, czyli teksty przyjazne wyszukiwarkom internetowym, zawierające odpowiednie słowa kluczowe i nagłówki. Wszystkie teksty SEO mają dużą wartość merytoryczną.

Artykuły blogowe wysokiej jakości.

E-mail copywriting, czyli treści sprzedażowe i informacyjne przeznaczone do umieszczenia w kampaniach mailowych i newsletterach.

Treści reklamowe / sprzedażowe – zarówno teksty reklam, jak i slogany i hasła marketingowe, a także krótkie teksty na sprzedażowe landing pages.

Artykuły, instrukcje i inne teksty merytoryczne, których zadaniem jest edukowanie użytkownika.

Treści przeznaczone do publikacji w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram, Twitter.

Copywriting techniczny o wysokim poziomie trudności. Mamy na pokładzie specjalistów, którzy nie boją się nawet bardzo skomplikowanej tematyki.

Treści dla sklepów internetowych – opisy produktów, kategorii, podkategorii.

Profesjonalne, angażujące treści

Copywriting NETZURE

Dlaczego potrzebujesz usług copywriterskich?

Warto odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań:

1

Czy teksty, które obecnie znajdują się na Twojej stronie, były aktualizowane w przeciągu ostatnich 12 miesięcy?

2

Czy teksty są oryginalne i przyjazne dla wyszukiwarek?

3

Czy Twoje teksty wyróżniają się na tle tekstów konkurencji?

Jeśli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś „nie”, pora zadbać o profesjonalny content. Chętnie Ci w tym pomożemy!

Co zyskasz, korzystając z usług copywriterskich?

Google Ads NETZURE

Zleć nam napisanie tekstów już dziś!

Potrzebujesz profesjonalnych treści dla swojej witryny lub sklepu internetowego? Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie treści, które sprzedają!

Porozmawiajmy!