english version

O nas

Witamy w NETZURE

Jeśli chcesz odnieść sukces ze swoim biznesem, powinieneś zadbać o profesjonalną promocję swojej firmy. Możesz to osiągnąć poprzez współpracę z agencją marketingową NETZURE z Konina, która stworzy strategię pozwalającą Ci pozyskać lojalnych klientów.

biuro Netzure

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem – wykorzystujemy kreatywność, wiedzę i doświadczenie, aby osiągnąć cele naszych klientów. Naszym głównym punktem docelowym jest zapewnienie doskonałej obsługi przy jednoczesnym spełnieniu wszystkich potrzeb biznesowych klienta.

stripes stripes

Czym się zajmujemy?

Naszą główną gałęzią jest tworzenie stron i sklepów internetowych – od prostych wizytówek – po potężne, nieszablonowe wdrożenia, często łączące się z zewnętrznymi systemami. Wiele naszych realizacji ma indywidualny layout graficzny tworzony w Figma lub Adobe XD, który następnie jest kodowany oraz optymalizowany zgodnie z aktualnymi standardami. Tworzymy także skuteczne kampanie reklamowe w Google i prowadzimy marketing w mediach społecznościowych.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie reklamy zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, których liczba stale rośnie. Ty również możesz być jednym z nich. Wspólnie stworzymy skuteczną strategię promocji i zapewnimy stabilny wzrost sprzedaży Twojej firmy.

onas
stripes stripes stripes

Nasz zespół

NETZURE to grupa specjalistów w dziedzinie marketingu, reklamy i komunikacji, której celem jest pomoc klientom w wykorzystaniu różnych narzędzi do tworzenia i wdrażania skutecznych strategii marketingowych. Agencja oferuje usługi z zakresu zarządzania kampaniami reklamowymi, tworzenia i wdrażania strategii marketingowych, analizy rynku, badań i usług z zakresu marketingu internetowego oraz zarządzania komunikacją.

Artur
Artur

Współwłaściciel

Mateusz
Mateusz

Współwłaściciel

man
Kamil

Frontend developer

Posiadający znakomitą wiedzę w zakresie technologii webowych. Tworzy interfejsy użytkownika w oparciu o najnowsze standardy. Zna zasady SEO, aby zapewnić optymalizację stron internetowych pod kątem wyszukiwarek.
man
Hubert

Grafik

Wykazujący się kreatywnością oraz szukaniem ciekawych i skutecznych rozwiązań reklamowych. Posiada szeroką wiedzę na temat narzędzi graficznych i sposobów tworzenia przyciągających wzrok projektów.
woman
Marzena

Copywriter

Tworzy treści zgodne z zamierzeniami firmy i zachowujące zgodność z wymaganiami językowymi. Wie, jak wykorzystać techniki marketingowe, aby dotrzeć do szerszej grupy odbiorców.