english version

Reklama zewnętrzna outdoor

Reklama zewnętrzna

Prowadzisz lokalny biznes? Baner reklamowy z informacjami o Twoich usługach z pewnością sprawdzi się przy ruchliwej drodze lub miejscu uczęszczanym przez ludzi.

Mając własny punkt warto zastanowić się nad prawidłowym oznakowaniem miejsca prowadzenia usług. Przykuwający uwagę szyld reklamowy sprowadzi do Ciebie klienta, który wcześniej nie wiedział o istnieniu Twojej firmy.

reklama zewnętrzna netzure
stripes stripes stripes

Oklejanie witryn

Posiadając własne biuro lub lokal warto przekazać najważniejsze informacje o firmie, wykorzystując powierzchnię okien za pomocą specjalnej folii. Folia OWV to folia dziurkowana, którą najczęściej można spotkać na szybach autobusów. Zapewnia ona dużą przepuszczalność światła, przez co Twoje pomieszczenie nie będzie zaciemnione. Oklejone szyby z pewnością zwrócą na siebie uwagę. Posiadamy również inne folie: mrożone (szroniste), bezbarwne, białe i wiele więcej.

oklejanie witryn netzure

Demontaż - usunięcie reklamy

Jeżeli planujesz pozbyć się reklamy (np. w przypadku oddania wynajmowanego lokalu lub z powodu złego stanu technicznego folii itp.) to dobrze trafiłeś/aś. Zajmujemy się demontażem materiałów reklamowych m.in z szyb (folia OWV). Napisz do nas wiadomość, w której załączysz zdjęcie poglądowe reklamy. Przyspieszy to wycenę demontażu.

stripes stripes