english version

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe to obecnie niezwykle popularny sposób na biznes. Stanowią również wygodną opcję dla klientów – dzięki tego typu stronom można przeglądać produkty bez wychodzenia z domu, bez problemu porównać ceny i zamówić niemal dowolne towary pod wskazany adres. Jak stworzyć sklep internetowy, który będzie przyciągać klientów?

zwierzęcy paśnik
stripes stripes stripes

Tworzenie sklepów internetowych – najważniejsze kwestie

Przygotowując sklep internetowy, warto przede wszystkim zastanowić się nad charakterystyką grupy docelowej. Wiedza na temat tego, do kogo ma docierać oferta strony, umożliwia znacznie efektywniejsze planowanie i wdrażanie działań dotyczących zarówno marketingu, jak i samego działania witryny. Strona internetowa tworzona z myślą o kupujących w wieku 18-25 lat będzie wyglądać zupełnie inaczej niż sklep z produktami dla rodzin z dziećmi.

Mowa nie tylko o samej ofercie, lecz także kwestiach takich jak kolory i prezentacja strony, czcionka, a nawet układ zakładek i kategorii. Po określeniu grupy docelowej specjaliści od tworzenia stron internetowych będą w stanie opracować najlepsze rozwiązanie.

Sklepy internetowe Konin NETZURE
stripes stripes stripes

Stworzymy dla Ciebie sklep szyty na miarę!

Warto także wstępnie ustalić strukturę kategorii i produktów, by podczas tworzenia sklepu internetowego zadbać o przejrzystą nawigację. Dzięki temu klienci będą w stanie szybko i wygodnie zlokalizować interesujące ich towary. Ważną kwestią są również funkcje dotyczące filtrowania – odpowiednio przygotowany sklep powinien umożliwiać wyszukiwanie produktów pod kątem ceny, producenta czy konkretnych cech. Takie podejście pozwoli od samego początku ułatwić zakupy, co przełoży się na większe zainteresowanie stroną internetową.

Porozmawiajmy

Postaw na profesjonalne wsparcie ze stałym kontaktem w trakcie realizacji projektu

Niewielu właścicieli sklepów internetowych decyduje się na przygotowanie strony na własną rękę. Znacznie lepszym i korzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z firmy specjalizującej się w tego typu usługach. Tworzenie sklepów internetowych to jedna z opcji dostępna w naszej ofercie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają wymagania końcowych odbiorców sklepów online. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój sklep internetowy będzie w pełni funkcjonalny i komfortowy w użytkowaniu, a dodatkowo zapewni Ci stabilny wzrost zysków.

 

Po prostu zaprezentuj nam swoje pomysły i najważniejsze informacje na temat swojego sklepu i oferty, a my wprowadzimy je w życie. Zaczynamy pracę od aktywacji domeny, a następnie opracowujemy strukturę sklepu, kategorie i projekt witryny. Cały proces możesz śledzić na bieżąco, kontaktując się z nami za pomocą odpowiadających Ci kanałów. Warto zaznaczyć, że na każdym etapie możesz przekazać nam swoje uwagi, by gotowy sklep internetowy zgadzał się w stu procentach z Twoją wizją.

Wsparcie techniczne sklepów internetowych
stripes stripes stripes

Wdrożenie produktów i treści na stronie

Tworzenie sklepów internetowych to nie tylko ustalenie domeny i jej odpowiednia konfiguracja. W naszych rękach leży również wdrożenie do sklepu internetowego oferty produktów opracowanej przez klienta. Pokażemy Ci również, jak zrobić to samodzielnie – w efekcie będziesz mieć w przyszłości możliwość dodawania produktów bez potrzeby korzystania z zewnętrznej pomocy. Niezależnie od liczby towarów zajmiemy się tym w szybki i bezproblemowy sposób.

 

Ponadto dodajemy konkretne ceny i opisy, a przy tym dopasowujemy produkty do kategorii i projektujemy. To jednak nie koniec naszego wsparcia – zajmujemy się również optymalizacją stron pod kątem SEO, co sprawi, że Twój sklep internetowy bez problemu przyciągnie klientów. Takie kompleksowe podejście z uwzględnieniem kluczowej roli ruchu z wyszukiwarek internetowych skutecznie przekłada się na zwiększone zyski ze sprzedaży. Sprawdź, dlaczego warto postawić na tworzenie sklepów internetowych razem z nami – zapewnimy gotowy, sprawny produkt, który od samego początku zagwarantuje niezbędną funkcjonalność.

sklepy internetowe

Tworzenie profili i skrzynek pocztowych

Przy tworzeniu sklepu internetowego warto zadbać o funkcjonalność kont użytkowników. To dobry sposób, by zapisywać wymagane dane, a także historię zakupów – będzie to świetne rozwiązanie zarówno dla sklepu, jak i klientów. Zajmujemy się również tym aspektem, co sprawi, że sklep internetowy będzie funkcjonalny i wygodny w obsłudze dla każdego użytkownika. Ponadto zapewniamy opcję tworzenia skrzynek pocztowych, które zagwarantują szybki przesył informacji związanych z zamówieniami.

stripes stripes

Nasze realizacje

Poradnia Dietetyczna “Dietetyczny Tandem”

Poradnia Dietetyczna “Dietetyczny Tandem”

Rowerowy Rychwał

Rowerowy Rychwał

Warriors Gym

Warriors Gym

Sklepy internetowe tworzymy m.in w miastach:

Sklepy internetowe Konin Sklepy internetowe Września Sklepy internetowe Poznań Sklepy internetowe Kalisz Sklepy internetowe Kutno Sklepy internetowe Piła Sklepy internetowe Wrocław Sklepy internetowe Białystok Sklepy internetowe Bydgoszcz Sklepy internetowe Gdańsk Sklepy internetowe Gorzów Wielkopolski Sklepy internetowe Katowice Sklepy internetowe Kielce Sklepy internetowe Kraków Sklepy internetowe Lublin Sklepy internetowe Łódź Sklepy internetowe Olsztyn Sklepy internetowe Opole Sklepy internetowe Rzeszów Sklepy internetowe Szczecin Sklepy internetowe Toruń Sklepy internetowe Warszawa Sklepy internetowe Zielona Góra