english version

Strony internetowe

Strona internetowa skrojona pod Twoją firmę

Podobno, jeśli czegoś nie ma w Internecie, to nie istnieje. Podobnie może być z Twoją firmą. Atrakcyjna i funkcjonalna witryna internetowa może zapewnić jej jeszcze lepszą widoczność i możliwość dotarcia do nowych, potencjalnych klientów. Nie zaniedbuj tego aspektu i pozwól nam stworzyć Twoją niepowtarzalną przestrzeń w świecie online.

wykonczymy wszystko
stripes stripes stripes

Strony internetowe to wizytówki na miarę XXI wieku

W dzisiejszych czasach Internet stanowi przestrzeń, w której poszukujemy wszelkiego rodzaju informacji. Skutecznie wypiera tradycyjne formy przekazu takie jak gazety, papierowe ogłoszenia czy ulotki. Strona internetowa pełni funkcję nowoczesnej wizytówki, miejsca, w które Klienci zaglądają, aby zdobyć informacje o ofercie i danych kontaktowych.

 

Naszą pasją jest tworzenie stron internetowych, które spełnią wszystkie postawione przed nimi oczekiwania. W zależności od Twojej wizji możemy zaprojektować proste witryny onepage, które mają postać jednej strony zawierającej wszystkie najpotrzebniejsze informacje lub bardziej rozbudowane projekty posiadające zakładki i złożoną strukturę. Całą koncepcję opracujemy wspólnie. Twoja strona internetowa będzie tworzona przez nas od początku do końca, co da Ci pełny wgląd w proces twórczy.

euromatpol
stripes stripes stripes

Design, który idzie z duchem czasu

Strony internetowe muszą także przykuwać uwagę swoim atrakcyjnym wyglądem. Czasy prostych, schematycznych witryn, bez unikalnej szaty graficznej, odeszły już w zapomnienie. W naszej pracy oprócz funkcjonalności liczy się także nowoczesny design. Stworzymy dla Ciebie stronę internetową zgodną z Twoim wyczuciem estetyki, zachowując jej ergonomię i użyteczność.

stripes stripes

Funkcjonalne rozwiązania dla Twojej witryny internetowej

Chcemy, aby nasi Klienci mieli dostęp do najkorzystniejszej oferty na rynku IT. Decydując się na współpracę z naszą firmą oprócz gotowej strony internetowej, otrzymasz również szereg usług, które jeszcze lepiej pozwolą Ci z niej korzystać:

Zaistniej w sieci już dziś!

profit

Wielkie rozwiązania w niskiej cenie

Jako przedsiębiorcy wiemy, że koszty prowadzenia własnej działalności mogą być paraliżujące. Szczególnie gdy przygoda z własnym biznesem dopiero się rozpoczyna. W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne, budżetowe strony internetowe, oparte o gotowe szablony. Spersonalizujemy je, używając nadesłanych przez Ciebie zdjęć, treści i wybranej kolorystyki.

strony www w niskiej cenie
stripes stripes stripes

Strony internetowe dla instytucji publicznych

Tworzenie stron internetowych dla instytucji publicznych wymaga zastosowania dodatkowych środków, tak aby witryna była dostępna dla jak największej liczby użytkowników. Projektujemy strony internetowe zgodnie ze standardem WCAG. Cechuje je wysoka funkcjonalność, kompatybilność i zrozumiałość.

dostępne strony internetowe

Ochrona przed wirusami

Pomożemy pozbyć się z Twojej witryny złośliwego oprogramowania. Jeśli zauważysz pojawienie się na stronie nowych użytkowników z uprawnieniami, informacji o złośliwym oprogramowaniu, spowolnienie działania strony lub blokadę witryny przez Google – skontaktuj się z nami. Dokonamy dogłębnej analizy problemu, pozbędziemy się wirusa, zaktualizujemy i zabezpieczymy Twoją stronę przed ponownymi atakami.

ochrona stron www przed wirusami
stripes stripes stripes

Stwórzmy razem coś wielkiego

Jeśli zainteresowała Cię oferta naszej firmy, zostaw do siebie kontakt, a my niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy! Jeśli jest Ci do nas po drodze – odwiedź nas osobiście w biurze, a porozmawiamy przy dobrej kawie. Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze odpowiedniej usługi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

  Jak dostosować stronę internetową do potrzeb osób niepełnosprawnych?

  W obecnym świecie Internet jest powszechnym źródłem zdobywania informacji – kilka sekund i jesteśmy w stanie znaleźć wszystko, czego potrzebujemy. Trudno zatem uwierzyć, że nie jest to medium dostępne dla wszystkich w równym stopniu.

   

  Wraz z rozwojem technologii idzie jednak dobra zmiana, jaką jest dostrzeganie potrzeb osób niepełnosprawnych nie tylko w przestrzeniach realnych, ale także wirtualnych. W celu zminimalizowania wspomnianych różnic powstał standard WCAG.

  gok wozownia
  stripes stripes stripes

  Czym jest WCAG?

  Web Content Accessibility Guidelines to wytyczne dotyczące dostępności treści internetowych. Jak podaje strona GOV.PL, najświeższą wersją wytycznych jest 2.1. Ułatwienia i dostępność ma dotyczyć osób z niepełnosprawnością wzroku, słuchu, ruchu, ale też z niepełnosprawnością intelektualną czy zaburzeniami poznawczymi. Odpowiednio dostosowana strona dla instytucji publicznej pozwala na swobodne poruszanie się po niej każdemu użytkownikowi Internetu.

   

  Sposób spełnienia wytycznych przez daną witrynę określić można poziomem od A do AAA, przy czym jest to podstawowy wariant, optymalny, a także najtrudniejszy do osiągnięcia – wariant najwyższej zgodności.

  dostępność

  Jakie witryny powinny się do tego stosować?

  Idealnie byłoby, gdyby każda część Internetu była bez problemu dostępna dla wszystkich. Taką zmianę możemy osiągnąć wyłącznie dzięki wspólnym działaniom. Obecnie zgodnie ze wspomnianym standardem są to między innymi:

  1. Podmioty publiczne.
   • jednostki sektora finansów publicznych,
   • państwowe jednostki organizacyjne
   • osoby prawne,
   • niektóre organizacje pozarządowe.
  2. Organizacje pozarządowe:
   • działające na rzecz ochrony zdrowia,
   • promujące zdrowie,
   • działające na rzecz osób niepełnosprawnych.

  przedszkole nr2 Konin
  stripes stripes stripes

  Czy WCAG się rozwija?

  Od momentu wejścia w życie strony internetowe podmiotów publicznych musiały udostępnić się cyfrowo od 23 września 2020 r., powstało siedemnaście wytycznych, które dotyczą treści na urządzenia mobilne. Dodatkową innowacją jest możliwość wyjścia z prośbą wystosowaną przez przeglądających do instytucji o dostosowanie ich treści do wytycznych standardu. Zarówno twórcy, jak i audytorzy są wspierani w procesie usprawniania strony.

   

  Do ich dyspozycji wydano dokumenty takie jak: „Jak spełnić WCAG 2.1”, „Zrozumieć WCAG 2.1”, „Techniki dla WCAG 2.1”. Sposobów na ułatwienie dostępu do witryny nie brakuje – dużym ułatwieniem staje się prosta możliwość powiększenia liter lub dostosowania kontrastu. Nie bez znaczenia pozostaje przystępna struktura, a także różnorodne przedstawienie treści.

  stripes stripes

  Cztery nadrzędne filary dostępności

  W najprostszy sposób można określić je jako wytyczne i wskazówki, które należy wziąć pod uwagę podczas tworzenia lub usprawniania strony. Nie mają wymiaru technicznych rozwiązań, bazują na empatycznym zrozumieniu utrudnień, z którymi osoby niepełnosprawne spotykają się codziennie.

  dostępne strony www

  Nasze realizacje

  Rowerowy Rychwał

  Rowerowy Rychwał

  Zwierzęcy Paśnik

  Zwierzęcy Paśnik

  SUPERGADŻET.com

  SUPERGADŻET.com

  Strony internetowe tworzymy m.in w miastach:

  Strony internetowe Konin Strony internetowe Września Strony internetowe Poznań Strony internetowe Kalisz Strony internetowe Koło Strony internetowe Piła Strony internetowe Wrocław Strony internetowe Białystok Strony internetowe Bydgoszcz Strony internetowe Gdańsk Strony internetowe Gorzów Wielkopolski Strony internetowe Katowice Strony internetowe Kielce Strony internetowe Kraków Strony internetowe Lublin Strony internetowe Łódź Strony internetowe Olsztyn Strony internetowe Opole Strony internetowe Rzeszów Strony internetowe Szczecin Strony internetowe Toruń Strony internetowe Warszawa Strony internetowe Zielona Góra